2021. augusztus 30. (hétfő) 7:00

2021. augusztus 28. (szombat) 7:00

www.iec2020.hu Lelki tréning napi 7 percben

Közlemény a jubiláns házaspárok hálaadó szentmiséjével kapcsolatban

2021. augusztus 27. (péntek) 9:31

Fotó: Merényi Zita /Magyar Kurir2021. szeptember 4-én, szombaton Veres András győri megyéspüspök hálaadó szentmisét mutat be a jubiláló házaspárok részvételével Győrben, a Káptalandombon. A jubiláns házaspárok hálaadó szentmiséje szeptember 4-én 10.00 órakor kezdődik a Püspökvár udvarában. Mivel a regisztrált házaspárok számára név szerinti ülőhelyet biztosítunk, ezért kérjük, hogy legkésőbb 9:30-ra érkezzenek meg a helyszínre. Belépés a Püspökvár tornya alatt.

2021. augusztus 27. (péntek) 7:00

Hittanosaink tanévkezdő szentmiséje - Veni Sancte

2021. augusztus 26. (csütörtök) 8:00

Veni Sancte SpiritusSzeptember 5-én, vasárnap, lesz 11.00 órakor a tanévkezdő szentmise (Veni Sancte), melynek keretében a Szentlélek Úristen segítségét kérjük, hogy világosítsa meg a tanulók értelmét, adjon nekik bölcsességet, kitartást a jó eredmények eléréséhez. Minden diákot szeretettel hívok és várok, különösen a hittanosokat!

2021. augusztus 26. (csütörtök) 7:00

Szentségi felkészítő

2021. augusztus 25. (szerda) 8:00

plébániatemplomOlyan egyetemistáknak, illetve felnőtteknek indítunk felkészítő tanfolyamot (katekumenátus), akiket nem kereszteltek meg gyermekkorukban vagy nem voltak elsőáldozók, illetve bérmálkozók. A tanfolyamról, szentségi felkészítőről a plébánián lehet érdeklődni, illetve a szentmisék előtt és után itt a templomban. Szeptember közepén szeretnénk elindítani a kurzust. Leginkább a házasságkötéshez és különösen keresztszülőség vállalásához van szükség a szentségek pótlására.

2021. augusztus 25. (szerda) 7:00

Szentmise közös szándékra

2021. augusztus 24. (kedd) 8:00

plébániatemplomVasárnap (augusztus 29.) az esti szentmisét ismételten közös szándékra ajánljuk fel. Templomunkban a hátul kihelyezett pulpitusnál lehet szándékot kérni. A borítékra írjuk rá a szándékot és adományunkat helyezzük a borítékba, majd dobjuk a nyílásba. Ebben a szentmisében mindazokért imádkozunk, akik kérik.

2021. augusztus 24. (kedd) 7:00