2019.04.19. nagypénteki városi keresztút

Városi keresztút 2019.Immár hatodik alkalommal szervezte meg a két mosonmagyaróvári katolikus egyházközség és a piarista iskola a városi kereszutat. Csaknem 300-an imádkozták, énekelték végig az utat ezúttal a magyaróvári plébániatemplomból keresztül a városon a mosoni templomig. Jézus kínszenvedésének átelmélkedésén túl tanúságot tettek hitükről a városlakók előtt.

A fotókat Horváth Gábor készítette.

2019.04.06. - III. Magyaróvári keresztút

Magyaróvári keresztútImmár harmadik alkalommal tartotta meg egyházközségünk a Magyaróvári keresztutat, hogy a stációkon elmélkedve, imádkozva, énekelve próbáljuk "átélni" Jézus keresztútját, ugyanakkor megmutassuk a "világnak", hogy a húsvéti készülethez a lélek felkészítése is hozzátartozik. Közel harmincan csatlakoztak a közös imádságunkhoz, az Úrért vállalt "áldozathoz". A keresztút a templomból indult 14.00 órakor, és ide tért vissza. Idén egy újabb útvonalat jártunk be.

A fotókat Csapó István készítette

2019.04.12. - Keresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésével

Keresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelA Szent Krisztina Női Kar vezette a pénteki keresztutat templomunkban.

A fotókat Csapó István készítette.

2019.04.14. Virágvasárnapi barkaszentelés és körmenet

Virágvasárnap 2019.

Nagyböjti hangverseny

Nagyböjti hangverseny2019. április 8-án, hétfőn este immár második alkalommal volt Nagyböjti hangverseny a templomban. A házigazda, Szent Krisztina Női Kar mellett fellépett a Halmos László Énekegyüttes és a Vissz-Hang Vegyes Kar, valamint a manDALa trió muzsikált.

A fotókat Csapó István készítette

2018.11.11. - Ünnepi püspöki szentmise a jubileumi évben

2018.12.17 - A mosonmagyaróvári kórusok adventi hangversenye

2018.03.24. - Magyaróvári keresztút képekben

2018. március 24-én második alkalommal végeztünk keresztutat plébániánk területén.

Bérmálás

Elsőáldozás