Magyaróvári keresztút 2018 képekben

2018. március 24-én második alkalommal végeztünk keresztutat plébániánk területén.

Bérmálás

Elsőáldozás

Giesswein Sándor emlékérem és díj átadása 2016

2016. november 20-án a 10.30 órakor kezdődő szentmise végén átadtuk az emlékérmet és díjat Csiba Erzsébetnek, a KESZI vezetőjének

Giesswein Sándor szobrának megkoszorúzása 2014.11.23.

Hajnali szentmise

Adventi hajnalokon reggel 6 órakor hétfőtől szombatig.

Harmonia Classica Kamarazenekar koncertje

2014. november 30-án, Advent 1. vasárnapján, este 19.15-kor a Harmonia Cassica Kamarazenekar Somorjáról barokk kobcertet adott templomunkban.

Korcsolán Orsolya koncertje templomunkban

2014. szeptember 21-én este a szentmise után Korcsolán Orsolya hegedűművész adott koncertet vendégeivel templomunkban.

Léleképítő kirándulás

Zirc-Veszprém 2014. október 11.

Virágvasárnapi barkaszentelés

Az Úr szenvedésének vasárnapján, közismertebb nevén Virágvasárnap a  lúcsonyi Szent Anna kápolnánál gyülekezett a diák- és a plébániai szentmise közössége. Az egyházközség cserkészeinek révén mindenkinek jutott barka a szentelésre. A virágért cserébe adományt fogadtak el, ezzel lehetett támogatni a nyári olaszországi zarándoklatukat. Jézus Krisztus jeruzsálemi bevonulására emlékezve a hívek énekelve vonultak a város utcáin keresztül a plébániatemplomba.