A weboldal helyes működéséhez engedélyezze böngészőjében a javascriptet!

SZENTMISÉK RENDJE december 10 - 17.

2017. december 9. (szombat) 12:00

Vasárnap

Advent 2. vasárnapja

8.00

 
9.00

10.30

 


18.00

† Albert és Éva szülők, nagyszülőkért, valamint † Ágoston testvérért

† Ferenc férjért

† Ernő férj, édesapa, nagyapáért, † Ágnes és István szülőkért, valamint † hozzátartozókért – megemlékezés Antall József miniszterelnökről

† Hermina édesanyáért

 

Hétfő

Szt. I. Damazusz pápa – e

6.00

† József keresztapáért és † családtagokért

 

Kedd

A Guadalupei Boldogságos Szűz Mária – e

6.00

† Etelka és Gábor szülők, nagyszülőkért

 

Szerda

Szt. Lúcia szűz és vértanú – E

6.00

18.00

† Ilona nagynéniért

pro populo

 

Csütörtök

Keresztes Szt. János áldozópap és egyháztanító – E

6.00

18.00

† Kálmán József és Szabó Sarolta szülőkért

† Emil felnőtt gyermek, testvér, édesapáért

Péntek

 

6.00

18.00

Isten segítségéért

† Géza férj, édesapa, nagyapáért

 

Szombat

 

6.00

 
17.30

18.00

†Fazekas szülőkért, valamint † Sándor és Zoltán testvérekért

adventi gyertyagyújtás

† családtagokért

 

Vasárnap

Advent 3. vasárnapja

8.00

9.00

10.30

11.30

12.00

14.30

18.00

† Bátonyi Ernőért és † Bátonyi Jánosért

† Ferenc édesapa, nagyapáért

† János férj, édesapa, nagyapáért

Bieber Péter keresztelője

Katona Tóth Alex keresztelője

GYÓNTATÁS

pro populo

 

SZENTMISÉK RENDJE december 3 - 10.

2017. december 3. (vasárnap) 8:38

Vasárnap

Advent 1. vasárnapja

8.00

9.00

10.30

11.30

 

18.00

† Ferenc férj, édesapáért

† Sándor férj, édesapáért

pro populo

Radányi Belián, Kovács Soma László, Kovács Janka Eszter és Kovács Lenke Józsa keresztelője

† Levente felnőtt gyermekért

 

Hétfő

Damaszkuszi Szt. János – e

6.00

Zimmermann család † tagjaiért

 

Kedd

 

6.00

† Magyar Mihályné Kocsis Vilma édesanya, nagymamáért

 

Szerda

Szt. Miklós püspök – e

6.00

18.00

Szabó Ferenc és Szitás Mária szülőkért

† József férj, édesapa, nagyapáért

 

Csütörtök

Szt. Ambrus püspök és egyháztanító – E

6.00

17.00

18.00

Jankovics szülőkért

SZENTÓRA

papi és szerzetesi hivatásokért

 

Péntek

A Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Fogantatása – FÜ

6.00

13.00

18.00

19.00

† lelkipásztorokért

Gajda Ferencné temetése (régi)

a rózsafüzér társulat élő és † tagjaiért

felnőtt katekézis

 

Szombat

Szt. Juan Diego Cuauhtlatoatzin – e

6.00

17.30

18.00

†Julianna és Antal szülők, nagyszülőkért

adventi gyertyagyújtás

† nagyszülőkért

 

Vasárnap

Advent 2. vasárnapja

8.00

 
9.00

10.30

 

 

18.00

† Albert és Éva szülők, nagyszülőkért, valamint † Ágoston testvérért

† Ferenc férjért

† Ernő férj, édesapa, nagyapáért, † Ágnes és István szülőkért, valamint † hozzátartozókért – megemlékezés Antall József miniszterelnökről

† Hermina édesanyáért

 

SZENTMISÉK RENDJE 2017. november 26 - december 3.

2017. november 28. (kedd) 17:28

Vasárnap

KRISZTUS, A MINDENSÉG KIRÁLYA - FÜ

8.00

9.00

 
10.30

15.00

18.00

† Gizella és Lajos szülőkért és † testvérekért

† Megyimori Mátyás és † Hanaszek Erzsébet szülők, nagyszülőkért

pro populo

SZENTÓRA

† Katalin édesanyáért, † József édesapáért, valamint † Irma feleség, édesanya, nagymama, testvérért

 

Hétfő

 

13.00

18.00

Weintrager József temetése (régi)

† szülőkért

 

Kedd

 

18.00

† István édesapáért és † Lajos áldozópapért

 

Szerda

 

18.00

† Róbert édesapa, nagyapáért, valamint Varga család † tagjaiért

 

Csütörtök

Szt. András apostol – Ü

18.00

† István édesapáért

 

Péntek

 

17.00

18.00

GYÓNTATÁS

† András édesapáért és † családtagokért

 

Szombat

 

17.30

18.00

ADVENTI GYERTYAGYÚJTÁS

† Ferenc férj édesapa, nagyapáért

 

Vasárnap

Advent 1. vasárnapja

8.00

9.00

10.30

11.30

 

18.00

† Ferenc férj, édesapáért

† Sándor férj, édesapáért

pro populo

Radányi Belián, Kovács Soma László, Kovács Janka Eszter és Kovács Lenke Józsa keresztelője

† Levente felnőtt gyermek, testvérért

 

SZENTMISÉK RENDJE 2017. november 19 - 26.

2017. november 18. (szombat) 12:00

Vasárnap

Évközi 33. vasárnap

 

(gyűjtés a Karitász javára!!!)

8.00

9.00

10.30

 
18.00

† szülőkért és † testvérekért

† Karall szülőkért

† Ilona és Sándor szülőkért, valamint † testvérekért

† Albert felnőtt gyermekért és † keresztszülőkért

 

Hétfő

 

13.00

18.00

Grin Sándorné Mária temetése (régi)

pro populo

 

Kedd

A Boldogságos Szűz Mária bemutatása a templomban – E

18.00

† Erzsébet nagynéniért és † János nagybácsiért

 

Szerda

Szt. Cecília vértanú – E

18.00

† Jenő és Jolán szülők, nagyszülőkért

 

Csütörtök

Szt. I. Kelemen pápa és vértanú v. Szt. Kolumbán apát – e

18.00

† imádkozó társakért

 

Péntek

Dung-Lac Szt. András áldozópap és társai, vértanúk – E

18.00

† nagyszülőkért és rokonokért

 

Szombat

Alexandriai Szt. Katalin szűz és vértanú – e

18.00

a november hónapban eltemetettekért: Nagy Béla, Laki Antal Józsefné Mesterházi Kunigunda, Felsővári László, Grin Sándorné Preisinger Mária

 

Vasárnap

KRISZTUS, A MINDENSÉG KIRÁLYA - FÜ

8.00

9.00

 
10.30

11.30

15.00

18.00

† Gizella és Lajos szülőkért és † testvérekért

† Megyimori Mátyás és † Hanaszek Erzsébet szülők, nagyszülőkért

pro populo

Régi Ronel Krisztián keresztelője

SZENTÓRA

† Katalin édesanyáért, † József édesapáért, valamint † Irma feleség, édesanya, nagymama, testvérért

 

SZENTMISÉK RENDJE 2017. november 12 - 19.

2017. november 13. (hétfő) 18:57

Vasárnap

Évközi 32. vasárnap

8.00

9.00

 
10.30

18.00

† Barnabás felnőtt gyermekért

† Kocsis Károly és Fekete Mária szülőkért, valamint † családtagokért

† Hegyi Tiborért

† Etelka és Vilmos szülőkért, valamint † Mária és Lajos rokonokért

 

Hétfő

Magyar szentek és boldogok – e

18.00

pro populo

 

Kedd

 

18.00

† Magdolna, †Károly és † Ferenc testvérekért

 

Szerda

Nagy Szt. Albert püspök és egyháztanító – e

14.00

18.00

Laki Antal Józsefné temetése (régi)

† férj, édesapa, nagyapáért

 

Csütörtök

Skóciai Szt. Margit – e

14.00

18.00

Felsővári László temetése (régi)

† szülők, nagyszülőkért

 

Péntek

Nagy Szt. Gertrúd szűz – e

18.00

† Aladár és Jolán szülők, nagyszülőkért

 

Szombat

A Szt. Péter és Szt. Pál bazilikák felszentelése – e

15.00

18.00

Horvát Nap – horvát nyelvű szentmise

† Brúnó áldozópap, nagybácsiért

 

Vasárnap

Évközi 33. vasárnap

 

(gyűjtés a Karitász javára!!!)

8.00

9.00

10.30

 
18.00

† szülőkért és † testvérekért

† Karall szülőkért

† Ilona és Sándor szülőkért, valamint † testvérekért

† Albert felnőtt gyermekért és † keresztszülőkért

 

SZENTMISÉK RENDJE 2017. november 5 - 12.

2017. november 4. (szombat) 14:33

Vasárnap

Évközi 31. vasárnap

8.00

 
9.00

 
10.30

11.30

15.00

18.00

† Katalin és György szülők, nagyszülőkért, valamint hősi halált halt Lajos nagybácsiért

† István és Erzsébet szülőkért és † hozzátartozókért

pro populo

Németh Bendegúz és Németh Zádor keresztelője

SZENTÓRA

† Imre és Ágnes szülőkért

 

Hétfő

 

18.00

a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért és † Deli Imre atyáért

 

Kedd

 

18.00

† rokonokért

 

Szerda

 

15.00

18.00

Nagy Béla temetése (új)

† Katalin és Vilmos szülőkért

 

Csütörtök

A lateráni bazilika felszentelése – Ü

18.00

† Katalin édesanyáért, † István édesapáért és † János nevelőapáért

Péntek

Nagy Szt. Leó pápa és egyháztanító – E

18.00

† István és Erzsébet szülőkért, † Béla vejükért és † Csaba unokájukért

 

Szombat

Tours-i Szt. Márton püspök – E

18.00

† János férj, édesapa, nagyapáért

 

Vasárnap

Évközi 32. vasárnap

8.00

9.00

 
10.30

18.00

† Barnabás felnőtt gyermekért

† Kocsis Károly és Fekete Mária szülőkért, valamint † családtagokért

† Hegyi Tiborért

† Etelka és Vilmos szülőkért, valamint † Mária és Lajos rokonokért

 

SZENTMISÉK RENDJE 2017. október 29 - november 5.

2017. október 31. (kedd) 17:43

Vasárnap

Évközi 30. vasárnap

8.00

9.00

10.30

11.30

18.00

† Ágnes és Antal szülők, nagyszülőkért

† Czigány József férj, édesapa, nagyapáért

† Anna édesanya, nagymamáért

Bognár Flórián Thomas keresztelője

† Mária és Mátyás szülők, nagyszülőkért

 

Hétfő

 

18.00

pro populo

 

Kedd

Boldog Romzsa Tódor püspök és vértanú – e

18.00

† István édesapáért

 

Szerda

MINDENSZENTEK – FÜ

(Parancsolt ünnep!)

8.00

10.30

18.00

† hozzátartozókért

† Katalin és Ferenc szülőkért

a magyaróvári plébániai közösség minden elhunytjáért – HALOTTAK ESTI ÁJTATOSSÁG

 

Csütörtök

Halottak napja

17.00

 
18.00

ÓVÁRI TEMETŐBEN a papi sír megáldása és imádság az elhunytakért.

minden megholtért

 

Péntek

Porres Szt. Márton szerzetes – e

17.00

18.00

19.00

SZENTÓRA

papi és szerzetesi hivatásokért

felnőtt katekézis a közösségi házban

 

Szombat

Borromeo Szt. Károly püspök – E

18.00

† családtagokért – Bellovics Gábor SJ újmiséje

 

Vasárnap

Évközi 31. vasárnap

8.00

 
9.00

  10.30

11.30

15.00

18.00

† Katalin és György szülők, nagyszülőkért, valamint hősi halált halt Lajos nagybácsiért

† István és Erzsébet szülőkért és † hozzátartozókért

pro populo

Németh Bendegúz és Németh Zádor keresztelője

SZENTÓRA

† Imre és Ágnes szülőkért

 

SZENTMISÉK RENDJE 2017. október 22 - 29.

2017. október 21. (szombat) 12:00

Vasárnap

Évközi 29. vasárnap

a

Missziók vasárnapja (gyűjtés!)

8.00

9.00

10.30

11.30

18.00

† Kálmán és Katalin szülők, nagyszülőkért

† Trudi édesanya, nagymama, dédmamáért

† szülőkért

Cseke Noémi és Nóra keresztelője

† János férj édesapáért

 

Hétfő

Kapisztrán Szt. János áldozópap – E

18.00

pro populo

 

Kedd

Claret Szt. Antal Mária püspök – e

18.00

† Erzsébet és László szülők, nagyszülőkért

 

Szerda

Szt. Mór püspök – E

14.00

18.00

Mészáros Mihály temetése (régi)

a magyaróvári sortűz áldozataiért - GYÁSZNAP

 

Csütörtök

 

18.00

† Ilona és Sándor szülőkért, valamint † Alajos és Pál testvérekért

 

Péntek

 

18.00

hálából a családért

 

Szombat

Szt. Simon és Szt. Júdás Tádé apostolok – Ü

18.00

az október hónapban eltemetettekért: Hadarits József, Mihályi Ferenc, Marácz István, Makai Vilmosné Fülöp Ilona, Baradits István, Mészáros Mihály

 

Vasárnap

Évközi 30. vasárnap

8.00

9.00

10.30

11.30

18.00

† Ágnes és Antal szülők, nagyszülőkért

† Czigány József férj, édesapa, nagyapáért

† Anna édesanya, nagymamáért

Bognár, Flórián keresztelője

† Mária és Mátyás szülők, nagyszülőkért

 

SZENTMISÉK RENDJE 2017. október 15 - 22.

2017. október 14. (szombat) 15:18

Vasárnap

Évközi 28. vasárnap

8.00

9.00

10.30

 
11.30

18.00

† Gizella feleség, édesanya, nagymamáért

† Attila férj, édesapa, felnőtt gyermekért

† Gizella édesanyáért, † Imre édesapáért és † Imre testvérért

Bánlaki Dóra keresztelője

† Rozália és Kálmán szülők, nagyszülőkért

 

Hétfő

Szt. Hedvig szerzetesnő v. Alacoque Szt. Margit Mária szűz – e

18.00

pro populo

 

Kedd

Antióchiai Szt. Ignác püspök és vértanú – e

18.00

a rózsafüzér társulat † tagjaiért

 

Szerda

Szt. Lukács evangélista – Ü

18.00

† István és Erzsébet szülőkért, valamint † nagyszülőkért

 

Csütörtök

De Brébeuf Szt. János és Jogues Szt. Ignác áldozópapok és társaik, észak-amerikai vértanúk. v. Keresztes Szt. Pál áldozópap – e

18.00

hálából Isten segítségéért a Szűzanya közbenjárásával

 

Péntek

 

15.00

18.00

Baradits István temetése (régi)

† Árvay Istvánért és † Árvay Zoltánért

 

Szombat

 

11.00

18.00

Varga Noel keresztelője

† Ferenc férj, édesapa, nagyapáért és † családtagokért

 

Vasárnap

Évközi 29. vasárnap

a

Missziók vasárnapja (gyűjtés!)

8.00

9.00

10.30

11.30

18.00

† Kálmán és Katalin szülők, nagyszülőkért

† Trudi édesanya, nagymama, dédmamáért

† szülőkért

Cseke Noémi és Nóra keresztelője

† János férj édesapáért

 

SZENTMISÉK RENDJE 2017. október 8 - 15.

2017. október 7. (szombat) 12:17

Vasárnap

Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya, Magyarország Főpatrónája – FÜ

8.00

9.00

10.30

11.30

18.00

† Vitéz és Gulyás szülők, nagyszülőkért

† szülők, nagyszülőkért és † testvérért

† Teréz édesanyáért és † nagyszülőkért

Bangha Lilien és Denk Dániel keresztelője

† Róbert férj, édesapa, nagyapa, dédapáért

 

Hétfő

Szt. Dénes püspök és társai vértanúk – e vagy Leonardi Szt. János áldozópap –e

7.30

pro populo

 

Kedd

 

18.00

† családtagokért

 

Szerda

Szt. XXIII. János pápa – E

14.00

18.00

Marácz István temetése (régi)

† Brigitta és István nagyszülőkért

 

Csütörtök

 

15.00

18.00

Makai Vilmosné Ilona temetése (régi)

† jótevőkért

 

Péntek

 

18.00

19.00

† házastársért

felnőtt katekézis

 

Szombat

Szt. I. Kallixtusz pápa és vértanú – e

17.00

18.00

Mórocz Norbert – Falussy Katalin házasság

† családtagokért

 

Vasárnap

Évközi 28. vasárnap

8.00

9.00

10.30

 
11.30

18.00

† Gizella feleség, édesanya, nagymamáért

† Attila férj, édesapa, felnőtt gyermekért

† Gizella édesanyáért, † Imre édesapáért és † Imre testvérért

Bánlaki Dóra keresztelője

† Rozália és Kálmán szülők, nagyszülőkért