A weboldal helyes működéséhez engedélyezze böngészőjében a javascriptet!

SZENTMISÉK RENDJE július 15 - 22.

2018. július 16. (hétfő) 12:02

Vasárnap

Évközi 15.

vasárnap

8.00

 
10.30

 
11.30

 
18.00

† Mühlhauser Margit és Pyz Etelka és Bátonyi Jánosnéért

hálából Gmoser András és Horváth Ilona 46. házassági évfordulója alkalmából

Harangozó Bese István, Jámbor Amina Zoé és Fehér Nóra keresztelése

† Levente felnőtt gyermekért

 

Hétfő

Kármelhegyi Boldogasszony – e

7.30

 

pro populo

 

Kedd

Szt. Zoerád-András és Benedek remeték – e

18.00

élő és † családtagokért

 

Szerda

Szt. Hedvig királynő – E

18.00

† Anna édesanya, nagymamáért

 

Csütörtök

 

18.00

† Lajos és Blanka szülők nagyszülőkért

 

Péntek

Szt. Apollinaris püspök és vértanú – e

15.00

18.00

Borbély Mihályné Magdolna temetése (régi)

† István férj, édesapáért

 

Szombat

Brindisi Szt. Lőrinc áldozópap és egyháztanító – e

18.00

† Imre férj, édesapáért

 

Vasárnap

Évközi 16.

vasárnap

8.00

10.30

18.00

† Géza férj, édesapa, nagyapa, dédapáért

† Piroska és Mária testvérekért

† Kristófért

 

SZENTMISÉK RENDJE július 8 - 15.

2018. július 7. (szombat) 17:15

Vasárnap

Évközi 14.

vasárnap

8.00

10.30

 
11.30

 
18.00

élő családtagokért

† Erzsébet és Lajos szülőkért, valamint † Zsuzsanna és Károly gyermekeikért

Lelkes Maja Hanna, Lelkes Jázmin és Cimbal Emília Tina keresztelője

† Turi Károlyné édesanya, testvérért

 

Hétfő

Zhao Rong Szent Ágoston áldozópap és társai – e

7.30

 

pro populo

 

Kedd

 

18.00

† Zsuzsanna felnőtt gyermekért

 

Szerda

Szt. Benedek apát, Európa fővédőszentje – Ü

13.00

18.00

Wicher Jánosné Rozália temetése (régi)

Anghei, Burián, Kovács, Stergerits család † tagjaiért

 

Csütörtök

 

15.00

18.00

Gede Lajosné Jolán temetése (régi)

élő Józsefekért és Attiláért

 

Péntek

Szent Henrik – e

15.00

18.00

Hummel János temetése (régi)

† kereszt- és bérmaszülőkért, † rokonokért, ismerősökért, jótevőkért

 

Szombat

Lelliszi Szent Kamill áldozópap – e

16.30

18.00

Sárkány Gergő – Liszkai Helga házasság

† Bognár Balázsért

 

Vasárnap

Évközi 15.

vasárnap

8.00

 
10.30

 
11.30

 

18.00

† Mühlhauser Margit és Pyz Etelka és Bátonyi Jánosnéért

hálából Gmoser András és Horváth Ilona 46. házassági évfordulója alkalmából

Kincses Pamela Csilla, Harangozó Bese István, Jámbor Amina Zoé és Fehér Nóra keresztelése

† Levente felnőtt gyermekért

 

SZENTMISÉK RENDJE július 1 - 8.

2018. június 30. (szombat) 12:00

Vasárnap

Évközi 13.
vasárnap

8.00

10.30

18.00

† Nagy és Neuherz nagyszülőkért

hálából Istennek 18. születésnapon

† Mária és Pál szülőkért

 

Hétfő

Szűz Mária látogatása Erzsébetnél

(Sarlós Boldogasszony) – Ü

7.30

13.00

14.00

15.00

pro populo

Berki Józsefné Katalin temetése (régi)

Horváth Dezső temetése (régi)

Seres Józsefné Gizella temetése (régi)

 

Kedd

Szt. Tamás apostol – Ü

18.00

† szülők, nagyszülők, dédszülőkért

 

Szerda

Portugáliai Szt. Erzsébet – e

18.00

† János és Emma szülők, nagyszülőkért

 

Csütörtök

Zaccaria Szt. Antal Mária áldozópap – e

17.00

18.00

SZENTÓRA

papi és szerzetesi hivatásokért

 

Péntek

Goretti Szt. Mária szűz és vértanú – e

17.00

18.00

GYÓNTATÁS

† Júlia nagynéniért és testvéreiért

 

Szombat

 

18.00

† Labricz Antalért és élő hozzátartozókért

 

Vasárnap

Évközi 14.
vasárnap

8.00

10.30

11.30

18.00

élő családtagokért

† Erzsébet és Lajos szülőkért, valamint †
Zsuzsanna és Károly gyermekeikért

Lelkes Maja Hanna, Lelkes Jázmin és Cimbal Emília Tina keresztelője

† Turi Károlyné édesanya, testvérért

 

SZENTMISÉK RENDJE június 24 - július 1.

2018. június 25. (hétfő) 10:37

Vasárnap

Keresztelő Szent János születése – FÜ

8.00

10.30

16.00

† Magyar Mihály és Kocsis Vilma szülőkért és † László fiukért

Horony és Szabó család † tagjaiért

városunk elöljáróiért és a fegyveres testületek, valamint a katasztrófavédelem tagjaiért – Holpár István Balázs atya újmiséje

 

Hétfő

 

7.30

14.00

pro populo

Wilfinger Ferencné Veronika temetése (régi)

 

Kedd

Alexandriai Szt. Cirill püspök és egyháztanító – e

18.00

† Antal és Julianna szülőkért

 

Szerda

Szt. László király – Ü

15.00

18.00

Schnitzer Miklós temetése (régi)

† László édesapáért, élő fiáért és Katalinért

 

Csütörtök

Szt. Iréneusz püspök és vértanú – E

15.00

18.00

Urbán Sándorné temetése (régi)

† Anna és László szülőkért, valamint élő és † hozzátartozókért

 

Péntek

Szt. Péter és Szt. Pál apostolok – FÜ

18.00

élő gyermekekért és családtagjaikért

 

Szombat

A római egyház első szent vértanúi – e

17.00 

18.00

Bánfi Tamás – Bacsárdi Fanni házasságkötése

a június hónapban eltemetettekért: Streit József Pál, Fülöp Ferencné Ferencz Gabriella, Böröck Imréné Horváth Anna, Kovacsics Istvánné Körtvélyesi Mária, Wilfinger Ferencné Hackl Veronika, Schnitzer Miklós, Urbán Sándorné, Seres Józsefné Horváth Gizella

 

Vasárnap

Évközi 13.

vasárnap

8.00

10.30

18.00

† Nagy és Neuherz nagyszülőkért

hálából Istennek 18. születésnapon

† Mária és Pál szülőkért

 

SZENTMISÉK RENDJE június 17 - 24.

2018. június 17. (vasárnap) 8:11

Vasárnap

Évközi 11.

vasárnap

8.00

 
10.30

11.30

12.00

18.00

† Ferenc férj, édesapa, nagyapáért, valamint † nagyszülőkért

† Szabó István és Horony Rozália szülőkért

Karáth Dániel keresztelője

Darázs Emília és Mike Lóránt keresztelője

† László és Vilma szülőkért, valamint † László és Mária felnőtt gyermekekért

 

Hétfő

 

6.00

pro populo

 

Kedd

Szt. Romuald apát – e

18.00

† Erzsébet feleség, édesanya, nagymamáét, valamint Laczay és Baintner család † tagjaiért

 

Szerda

 

18.00

† Béla férj, édesapa, nagyapáért és † Hartmut édesapáért

 

Csütörtök

Gonzága Szt. Alajos szerzetes – E

18.00

† Alajos férj, édesapa, nagyapáért

 

Péntek

Nolai Szt. Paulinus v. Fisher Szt. János püspök és Morus Szt. Tamás vértanúk – e

18.00

† Sándor édesapáért, † Gábor fiáért, valamint † szülőkért

 

Szombat

 

18.00

† Rozália és Attila szülők, nagyszülőkért – Dr. Kökény László atya gyémántmiséje

 

Vasárnap

Keresztelő Szent János születése – FÜ

8.00

 
10.30

16.00

† Magyar Mihály és Kocsis Vilma szülőkért és † László fiukért

Horony és Szabó család † tagjaiért

városunk elöljáróiért és a fegyveres testületek, valamint a katasztrófavédelem tagjaiért – Holpár István Balázs atya újmiséje

 

SZENTMISÉK RENDJE június 10 - 17.

2018. június 12. (kedd) 17:41

Vasárnap

Évközi 10.

vasárnap

8.00

9.00

 
10.30

15.00

18.00

† Barnabás felnőtt gyermekért

† Trudi édesanya, nagymama, dédanyáért – TE DEUM

† Ferenc édesapáért és † Katalin édesanyáért

BÉRMÁLÁS

† Antal és Ilona szülőkért, valamint † József és Antal testvérekért

 

Hétfő

Szt. Barnabás apostol – E

7.30

pro populo

 

Kedd

 

18.00

† hozzátartozókért

 

Szerda

Páduai Szt. Antal áldozópap és egyháztanító – E

14.00

18.00

Kovacsics Istvánné Mária temetése (régi)

† Kollmann Gyula és felesége Máriáért, valamint † György fiukért, László és Vendel vejükért

 

Csütörtök

 

18.00

† Erzsébet és István szülőkért, † Anna lányukért, † András vejükért és † Csaba unokájukért.

 

Péntek

Árpád-házi Boldog Jolán szerzetesnő – E

18.00

† Ferenc és Erzsébet nagyszülőkért és gyermekeikért

 

Szombat

 

17.00

18.00

Dr. Kuller Attila – Németh Klaudia házasság

† Éva és László szülők, nagyszülőkért

 

Vasárnap

Évközi 11.

vasárnap

8.00

 
10.30

11.30

12.00

18.00

† Ferenc férj, édesapa, nagyapáért, valamint † nagyszülőkért

† Szabó István és Horony Rozália szülőkért

Karáth Dániel keresztelője

Darázs Emília és Mike Lóránt keresztelője

† László és Vilma szülőkért, valamint † László és Mária felnőtt gyermekekért

 

SZENTMISÉK RENDJE június 3 - 10.

2018. június 2. (szombat) 12:00

Vasárnap

Krisztus Szent Teste és Vére - ÚRNAPJA – FÜ

8.00

9.00

 
10.30

18.00

† Veronika és Margit testvérekért

† Pál és Anna szülők, nagyszülők, dédszülőkért és † Mária gyermekükért

† szülők, nagyszülőkért

† Bátonyi Ernőné és † Mühlhauser Lajosért – ÚRNAPI KÖRMENET

 

Hétfő

 

7.30

14.00

15.00

pro populo

Streit József Pál temetése (régi)

Fülöp Ferencné Gabriella temetése (régi)

 

Kedd

Szt. Bonifác püspök és vértanú – E

18.00

† testvérekért

 

Szerda

Szt. Norbert püspök – e

15.00

18.00

Böröck Imréné Anna temetése (régi)

† Ilona és Sándor szülőkért, valamint † Pál és Alajos testvérekért

 

Csütörtök

 

18.00

papi és szerzetesi hivatásokért

 

Péntek

JÉZUS SZENT SZÍVE – FÜ

17.00

18.00

SZENTÓRA – Jézus Szíve Családja végzi

a rózsafüzér-társulat élő és † tagjaiért

 

Szombat

A Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Szíve – E

9.00

16.30

18.00

bérmálkozók gyóntatása

Skultéti László – Kovács Szandra házasság

Kovács és Tauber család † tagjaiért

 

Vasárnap

Évközi 10. vasárnap

8.00

9.00

 
10.30

15.00

18.00

† Barnabás felnőtt gyermekért

† Trudi édesanya, nagymama, dédanyáért – TE DEUM

† Ferenc édesapáért és † Katalin édesanyáért

BÉRMÁLÁS

† Antal és Ilona szülőkért, valamint † József és Antal testvérekért

 

SZENTMISÉK RENDJE május 27 - június 3.

2018. május 26. (szombat) 12:00

Vasárnap

SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA – FÜ

8.00

9.00

 
10.30

11.30

 
18.00

† Alajos férj, édesapa, nagyapáért

† Jenő férj, édesapáért, valamint † Paula és Frigyes nagyszülőkért – ELSŐÁLDOZÁS

† Lehmann és Szabó szülők, nagyszülőkért

Ozsváth Álmos Gellért, Menyhért Soma keresztelője

† Anna édesanya, nagymama, dédanyáért

 

Hétfő

 

7.15

7.30

májusi litánia

pro populo

 

Kedd

 

17.40

18.00

májusi litánia

† Dohány János férj, édesapa, nagyapáért

 

Szerda

Szt. István király ereklyéinek átvitele – e

17.40

18.00

májusi litánia

† Gizella édesanyáért, † Rozália, József és György testvérekért, valamint † nagyszülőkért

 

Csütörtök

 

17.30

18.00

májusi litánia – ÜNNEPÉLYES

† Valéria és Péter szülők, nagyszülőkért

 

Péntek

Szt. Jusztínusz vértanú – E

17.00

18.00

GYÓNTATÁS

† jótevőkért

 

Szombat

Szt. Marcellínusz és Szt. Péter vértanúk – e

16.00

17.00

18.00

Kiss Richárd – Márkus Dóra házasságkötése

SZENTÓRA

† Terézia és György szülőkért

 

Vasárnap

Krisztus Szent Teste és Vére - ÚRNAPJA – FÜ

8.00

9.00

 
10.30

18.00

† Veronika és Margit testvérekért

† Pál és Anna szülők, nagyszülők, dédszülőkért és † Mária gyermekükért

† szülők, nagyszülőkért

† Bátonyi Ernőné és † Mühlhauser Lajosért – ÚRNAPI KÖRMENET

 

SZENTMISÉK RENDJE május 20 - 27.

2018. május 20. (vasárnap) 8:34

Vasárnap

PÜNKÖSDVASÁRNAP– FÜ

8.00

9.00

10.30

11.30

18.00

† Jusztina és István szülők, nagyszülőkért

† Károly és Piroska szülőkért

† Károly férjért – latin nyelven

Nádler Csenge Renáta keresztelője

† József férj, édesapáért

 

Hétfő

Magallán Szt. Kristóf áldozópap és társai vértanúk – e

7.15

7.30

májusi litánia

pro populo

 

Kedd

Szt. Rita szerzetesnő – e

17.40

18.00

májusi litánia

hálából élő családtagokért

 

Szerda

Boldog Apor Vilmos püspök, vértanú – E

14.00

17.40

18.00

Vecsei Alajos temetése (régi)

májusi litánia

† nagyszülőkért

 

Csütörtök

Szűz Mária Keresztények segítsége – E

17.40

18.00

májusi litánia

† Ilona és Ferenc szülőkért, valamint † Ferenc testvérért

 

Péntek

Szt. VII. Gergely pápa – e

17.40

18.00

májusi litánia

† Mária és Károly szülőkért

 

Szombat

Néri Szt. Fülöp – E

16.00

17.00

18.00

Molnár Tamás – Lukácsi Laura házasság

Szabó Dávid – Balassa Zsófia házasság

a május hónapban eltemetettekért: Laczó Kálmán, Sándor Lászlóné Gondár Erzsébet, Ondréné Geiszbield Mária, Bokori János, Kaiser Éva Mária, Vecsei Alajos, Kővári Zsolt László (Mosonszolnok), Pammer Istvánné Irén (Rajka)

 

Vasárnap

SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA – FÜ

8.00

9.00

 
10.30

11.30

 
18.00

† Alajos férj, édesapa, nagyapáért

† Jenő férj, édesapáért, valamint † Paula és Frigyes nagyszülőkért – ELSŐÁLDOZÁS

† Lehmann és Szabó szülők, nagyszülőkért

Ozsváth Álmos Gellért, Menyhért Soma keresztelője

† Anna édesanya, nagymama, dédanyáért

 

SZENTMISÉK RENDJE május 6 - 13.

2018. május 5. (szombat) 12:00

Vasárnap

Húsvét 6. vasárnapja

8.00

 
9.00

 
10.30

11.30

 
15.00

18.00

† Gizella és Lajos szülőkért, valamint † Sándor, Judit és Lajos testvérekért

† Johann Karall férj, keresztapáért – anyák napi műsor

Hécz és Ott család † tagjaiért

Varga Liliána, Paizs Lilly és Horváth Kristóf keresztelője

SZENTÓRA – benne a májusi litániával

† Erazma nővérért

 

Hétfő

Boldog Gizella – e

7.15

7.30

májusi litánia

pro populo

 

Kedd

 

17.40

18.00

májusi litánia

hálából

 

Szerda

 

17.40

18.00

19.00

májusi litánia

élő családtagokért

felnőtt katekézis

 

Csütörtök

 

17.40

18.00

májusi litánia

† Kálmán és Rozália szülőkért

 

Péntek

Boldog Salkaházi Sára szűz és vértanú – e

13.00

15.00

17.40

18.00

Gondár Erzsébet temetése (régi)

Ondréné Geiszbield Mária temetése (régi)

májusi litánia

† Zsófia édesanyáért, † lányáért és † Frida nagymamáért

 

Szombat

Szt. Néreusz és Szt. Achilleusz vértanúk, v. Szt. Pongrác vértanú – e

9.00

18.00

19.00

elsőáldozó gyerekek gyóntatása

† családtagokért

Donner Gergő – Gintli Gabriella házasságkötése

 

Vasárnap

URUNK MENNYBEMENETELE – FÜ

8.00

9.00

10.30

11.30

 
18.00

† Ferenc férjért

† szülőkért – ELSŐÁLDOZÁS (Bolyai iskola)

hálából 60. házassági évforduló alkalmából

Régi Melánia Ella, Takács Bori Dorka keresztelője

† Sörös és Lemke szülőkért, testvérekért