A weboldal helyes működéséhez engedélyezze böngészőjében a javascriptet!

2019.04.06. - III. Magyaróvári keresztút

Magyaróvári keresztútImmár harmadik alkalommal tartotta meg egyházközségünk a Magyaróvári keresztutat, hogy a stációkon elmélkedve, imádkozva, énekelve próbáljuk "átélni" Jézus keresztútját, ugyanakkor megmutassuk a "világnak", hogy a húsvéti készülethez a lélek felkészítése is hozzátartozik. Közel harmincan csatlakoztak a közös imádságunkhoz, az Úrért vállalt "áldozathoz". A keresztút a templomból indult 14.00 órakor, és ide tért vissza. Idén egy újabb útvonalat jártunk be. 

A fotókat Csapó István készítette 

Magyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztútMagyaróvári keresztút