A weboldal helyes működéséhez engedélyezze böngészőjében a javascriptet!

2019.04.12. - Keresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésével

Keresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelA Szent Krisztina Női Kar vezette a pénteki keresztutat templomunkban.

 

A fotókat Csapó István készítette. 

Keresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésévelKeresztút a Szent Krisztina Női Kar vezetésével