2021. március 11. (csütörtök) 7:00

Nagyböjti lemondás 4. - országos gyűjtés

2021. március 10. (szerda) 8:00

Fotó: Katolikus KaritászFolytatva nagyböjti lemondásunkat, a következő héten csatlakozunk a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia által meghirdetett szokásos országos tartósélelmiszer-gyűjtéshez. Az összegyűjtött adományokat plébániánk karitászcsoportja juttatja el a rászorulóknak. Tartósélelmiszer az, ami hűtést nem igényel, nem romlandó, nem gyümölcs és bontatlan csomagolásban kapható (pl. étolaj, rizs, liszt, száraztészta, konzerv, kristálycukor, kakaópor, édesség, és hasonló csomagolt áruk). Kérem, hogy ellenőrizzék a csomagolóanyagon feltüntetett lejárati időt. Házi készítésű élelmiszert most ne hozzanak! Gyakoroljuk az irgalmasságot!

2021. március 10. (szerda) 7:00

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia üzenete 2021 nagyböjtjén

2021. március 9. (kedd) 8:00

Fotó: Magyar Katolikus KaritászA Magyar Katolikus Püspöki Konferencia immár hagyományos módon az idei nagyböjtben is tartósélelmiszer-gyűjtést szervez "Tartós szeretet" címmel. A hívek tartósélelmiszer-felajánlásukat elhelyezhetik a templomokban az erre kijelölt helyen március 7. és 14. között. Az alábbiakban a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia üzenetét teljes terjedelmében közöljük.

2021. március 9. (kedd) 7:00

Közlemény a Könnyező Szűzanya búcsúval kapcsolatban

2021. március 8. (hétfő) 8:00

Fotó: Ács TamásA járványhelyzet súlyosbodása miatt a győri Vérrel Könnyező Szűzanya búcsúünnepét az idei évben sem március 17-én, sem március 20-21-én nem tudják megtartani hagyományos módon, zarándokok részvételével.Viszont március 17-én délelőtt 10 órakora kispapok asszisztenciájával püspöki szentmise lesz a győri Székesegyházban, amelyet az EWTN  (Bonum) TV és a Magyar Katolikus Rádió egyenes adásban közvetít. Ez egy jó lehetőség azoknak, akik szívesen részt vettek volna személyesen a Győri Egyházmegye ezen kiemelkedő ünnepén és ebben az időpontban otthonukban be tudnak csatlakozni az ünnepbe.

2021. március 8. (hétfő) 7:00

www.iec2020.hu Lelki tréning napi 7 percben

Isten fizesse meg az adakozók jóságát!

2021. március 7. (vasárnap) 8:00

sz-gotthard-templomA múlt vasárnapi gyűjtésünk eredményeként templomunkban 223  865 forinttal, a  Szent  Kereszt-kápolnában 15  940 forinttal támogattuk a katolikus oktatási intézményeinket. Hálás szívvel köszönjük adományaikat és Isten fizessen vissza százszorosan minden jószándékú adakozónak!

Szentóra

2021. március 6. (szombat) 8:00

Vasárnap (március 7.), elsővasárnap lévén szentségimádási órát tartunk templomunkban 16.30 órától. Ezt megelőzően rózsafüzér titokcsere lesz.

2021. március 6. (szombat) 7:00