Nagyböjti lemondás 3. - tisztálkodási eszköz

2021. március 5. (péntek) 8:00

HGFolytatva nagyböjti lemondásunkat, amikor a velünk élő hajléktalanokra és rászorulókra is gondolunk, a mostani héthez hasonlóan a következő vasárnapra mindenki, aki le tud mondani, aki tud böjtölni, hozzon magával a szentmisére egy tetszőleges tisztálkodási eszközt (szappan, tusfürdő, fogkefe, fogkrém), amit szíve őszinte szeretetével felajánl egy hajléktalannak, rászorulónak. Mi ezt összegyűjtjük és karitászcsoportunk segítségével eljuttatjuk mindazoknak, akik rászorulnak. Az utána lévő héten ismét más csekélységet gyűjtünk majd, és így lesz ez az idei nagyböjtben is. Gyakoroljuk az irgalmasságot!

2021. március 5. (péntek) 7:00

Elsőpéntek - gyóntatás és keresztút

2021. március 4. (csütörtök) 8:00

Pénteken (március 5.), elsőpéntek lesz. Gyónási lehetőséget biztosítok 17.00 órától, közben 17.15 órától közös keresztúti ájtatosság lesz templomunkban. Minél többen vegyünk részt rajta és elmélkedjünk Krisztus Urunk szenvedéséről.

2021. március 4. (csütörtök) 7:00

www.iec2020.hu Lelki tréning napi 7 percben

Szentségimádás és szentmise papi és szerzetesi hivatásokért

2021. március 3. (szerda) 8:00

forrás: bjhf.huCsütörtökön (március 4.), elsőcsütörtök lévén szentségimádási órát tartunk templomunkban 17.00 órától papi és szerzetesi hivatásokért könyörögve, majd a szentmisénket is erre a szándékra ajánljuk fel. Érezzük felelősségünknek a hivatásokért való buzgó könyörgést és közös imádságot!

2021. március 3. (szerda) 7:00

2021. március 2. (kedd) 7:00

2021. március 1. (hétfő) 7:00

2021. február 27. (szombat) 7:00

www.iec2020.hu Lelki tréning napi 7 percben

Gyűjtés a katolikus iskolák javára

2021. február 26. (péntek) 8:00

A szombat esti szentmisében, tartjuk a szokásos gyűjtésünket a katolikus iskolák javára. Kérjük a Kedves Híveket, hogy különös figyelmet fordítsanak anyagiakban is azokra a katolikus oktatási intézményekre, melyek a jövő ifjúságát keresztény szellemben nevelik! A jövő vasárnapi perselyadományunkat tehát erre a célra fordítjuk.