SZENTMISÉK RENDJE 2019. szeptember 29 - október 6.

2019. szeptember 28. (szombat) 18:00

A Szentírás vasárnapja

Magyar és Kocsis család † tagjaiért

† Imre és Mária szülőkért

† Kovács Sándor és Tálosi Rozália szülőkért

Haselberger Zalán és Benett, valamint Horváth Léna Rozália keresztelője

† családtagokért

Szt. Jeromos áldozópap – E

A Gyermek Jézusról és a Szent Arcról nevezett (Lisieux-i) Szt. Teréz szűz és egyháztanító – E

a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért

Szent Őrzőangyalok

Hárs család † tagjaiért

felnőtt katekézis

Boldog Bogdánffy Szilárd püspök és vértanú – e

SZENTÓRA

papi és szerzetesi hivatásokért

Assisi Szt. Ferenc – E

GYÓNTATÁS

† Mária és Géza szülőkért, valamint † Magdolna menyükért

szülői értekezlet az elsőáldozásra készülők szülei számára

Vogl László – Eichinger Katalin házasságkötése és Alexander fiuk keresztelője

† családtagokért

† szülőkért és testvérekért

† Trudi édesanya, nagymama, dédnagymamáért

† Gizella édesanyáért, † Imre édesapáért, † Imre testvérért, valamint † családtagokért

Zsinka Péter Boldizsár keresztelője

† Pályi Pálért és felesége Emíliáért

Szerdán (október 2.) folytatjuk felnőtt katekézisünket a közösségi házban (Lotz K. u. 2.) 19.00 órától. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Csütörtökön (október 3.), elsőcsütörtök lévén, 17.00 órakor szentségimádási órát tartunk papi és szerzetesi hivatásokért könyörögve, majd ezt követően a szentmisénket is erre a szándékra ajánljuk fel. Érezzük nagy felelősségünknek a hivatásokért való imádságot és minél többen vegyünk részt a szentórán és a szentmisén!

Pénteken (október 4.) elsőpéntek lesz. A szentmise előtt már 17.00-tól gyónási lehetőséget biztosítok a szentmise kezdetéig. Használjuk ki ezt a lehetőséget és kérem, hogy időben érkezzünk!

Szombaton (október 5) szülői értekezletet tartunk az elsőáldozásra készülők szülei részére a templomban 10.00 órakor. Kérem, hogy minden érintett vegyen részt rajta és hívjuk fel ismerőseink figyelmét is erre!

• Ebben a tanévben is szeretnénk havonta egyszer ún. évfolyammiséket ünnepelni, amikor a többiekkel együtt, de különösképpen várjuk a meghívott évfolyam hittanosait. Mivel kicsit megcsúsztunk ezzel, ezért a következő vasárnapra, azaz október 6-án 9.00 órára szeretettel várjuk az ötödikeseket. A hitoktatók jelzik majd az osztályokban is.

Vasárnap (október 6.), NEM lesz szentségimádási óra templomunkban. Rózsafüzér titokcsere az előttünk álló héten, illetve a hétvégén a szentmisék előtt és után lesz.

Isten áldása kísérje mindannyiunk életét, jövő heti munkáját, avagy tanulását!