SZENTMISÉK RENDJE 2019. június 30 - július 7.

2019. június 29. (szombat) 18:00

élő gyermekekért és családjaikért

† Szabó István és Horony Rozália szülőkért

Városunk elöljáróiért és a fegyveres testületek, valamint a katasztrófavédelem tagjaiért – Both Zoltán atya újmiséje

Szűz Mária látogatása Erzsébetnél - Sarlós Boldogasszony – Ü

† Tamás gyermekért, valamint † szülők, nagyszülőkért

Szt. Tamás apostol – Ü

† Anghei, Burián, Kovács és Stergerits családtagokért

Portugáliai Szt. Erzsébet – e

SZENTÓRA

papi és szerzetesi hivatásokért

Zaccaria Szt. Antal áldozópap – e

GYÓNTATÁS

† Megyimori Piroska és Galántai Károly szülőkért

Goretti Szt. Mária szűz és vértanú – e

† szülőkért, nagyszülőkért , valamint élő és † családtagokért

(Péter-fillér gyűjtés)

† Erzsébet testvér és édesanyáért

† Lajos és Erzsébet szülőkért, valamint † Zsuzsanna és Károly gyermekeikért

Varga Lilla keresztelője

SZENTÓRA

† Mária és Pál szülőkért, valamint Kristófért

Vasárnap (június 30.), a Szent László-nap csúcspontjaként, Both Zoltán újmisés atya mutat be szentmisét templomunkban 16.00 órakor, melynek végén újmisés áldásban részesíti a szentmisén résztvevőket. Nagy ünnep lesz ez számunkra, hisz Zoltán atya ezt az esztendőt diakónusként nálunk töltötte, ugyanakkor a szentmise keretében emlékezünk meg Szent László királyunkról is. Az ünnepi műsor után egyénileg is kérhetünk újmisés áldást az atyától.

Ugyanakkor szeretettel várunk mindenkit a délelőtti családi napra, illetve a szentmisét követő programokra egészen 20.30-ig.

Csütörtökön (július 4.) elsőcsütörtök lévén, szentségimádási órát tartunk templomunkban 17.00 órakor, melyben papi és szerzetesi hivatásokért könyörgünk, majd ezt követően a szentmisét is erre a szándékra ajánljuk fel. Buzdítok mindenkit a közös imádságra!

• Pénteken (július 5.) elsőpéntek. Gyónási lehetőséget biztosítunk a szentmise előtt 17.00 órától egészen a szentmise kezdetéig. Használjuk ki ezt a lehetőséget!

Vasárnap (július 7.) Péter-fillér gyűjtést tartunk. A befolyt összeget a Szentatya karitatív céljaira fordítják.

Vasárnap (július 7.) szentségimádási órát tartunk templomunkban 15.00 órától, majd ezt követően rózsafüzér titokcsere lesz. Mindenkit szeretettel várunk!

Isten áldása kísérje mindannyiunk életét, jövő heti munkáját, avagy nyári pihenését!