SZENTMISÉK RENDJE október 7 - 14.

2018. október 7. (vasárnap) 10:15

Évközi 27.

vasárnap

† Anna és László szülőkért, valamint élő és † családtagokért

† István és Erzsébet szülők, nagyszülőkért, valamint † hozzátartozókért

† Kaberta Károly testvérért

Halász Benett és Rozgonyi Zétény keresztelője

SZENTÓRA

† Róbert férj édesapa nagyapa, dédapáért valamint † Brúnó áldozópap, nagybácsiért - WINKLER ZSOLT ATYA EZÜSTMISÉJE

Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya, Magyarország Főpatrónája – FÜ

Szt. Dénes püspök és társai vértanúk, vagy Leonardi Szt. János áldozópap –e

hálából gyógyulásért

Aradi István temetése (régi)

† családtagokért

felnőtt katekézis

Szt. XXIII. János pápa – E

hálából

Haselbergerné Kristóf Sarolta (régi)

† jótevőkért

Író István – Kulcsár Judit házasságkötése

† családtagokért

Évközi 28.

vasárnap

† Gizella feleség, édesanya, nagymamáért

† Katalin és Kálmán szülőkért

† férjért és † barátnőért

Risinger Gréta, Botló Eszter, Suhajda Levente és Kovács Panna keresztelője

Jefrenov Liliána keresztelője

† Rozália és Kálmán szülők, nagyszülőkért és † Ida testvérért

Vasárnap (október 7.), elsővasárnap lévén, szentségimádási órát tartunk templomunkban 15.00 órától, melynek keretében elimádkozzuk a rózsafüzért. Utána rózsafüzér titokcsere lesz. Mindenkit szeretettettel várunk!

Vasárnap (október 7.) az esti szentmise egyben ezüstmise lesz. Winkler Zsolt atya 25 évvel ezelőtt mutatta be első szentmiséjét ebben a templomban, most pedig pappászentelésének ezüstjubileumát ünnepli. Az esti szentmise egyben Magyarok Nagyasszonya vigíliája. A szentmisét követően lehetőségük lesz a Kedves Testvéreknek a személyes találkozásra is.

Októberben, a RÓZSAFÜZÉR hónapjában, minden hétköznapi szentmise előtt 17.30-kor elimádkozzuk a rózsafüzért. Kivételt képez a hétfői nap, amikor egy tizedet imádkozunk a reggeli szentmise előtt. Aki teheti, vegyen részt ezen a közös imádságon is, hogy a Boldogságos Szűzzel együtt kiesdjük Isten oltalmát és segítségét egyházközségünkre.

Szerdán (október 10.) 19.00 órától folytatjuk felnőtt katekézisünket a közösségi házban. Mindenkit szeretettel várunk!

• Folytatódik a hittanos vetélkedőnk, amelyet a harmadik és negyedik osztályosoknak szervezünk. A szombat esti és vasárnapi szentmisék alkalmával kihelyezzük a gyűjtő dobozunkat, melybe beledobhatja mindenki az előző hét feladatlapjának megoldását és a szentélyrácsról elviheti az újabb feladatot.

Isten áldása kísérje mindannyiunk életét, jövő heti munkáját, avagy tanulását!