SZENTMISÉK RENDJE március 4 - 11.

2018. március 3. (szombat) 18:00

Nagyböjt 3. vasárnapja

† Borbála és Károly szülőkért

† szülőkért

hálából Istennek

Hegyi Boglárka keresztelője

SZENTÓRA

† Zoltán férj, édesapa, nagyapáért

Bergovics Jánosné Ilona temetése (régi)

hálából

† barátokért

SZÜLŐI ÉRTEKEZLET elsőáldozók szüleinek

SZÜLŐI ÉRTEKEZLET bérmálkozók szüleinek

élő Zoltán gyermekért

Keresztút – hittanos gyerekek végzik

† Szemes Istvánért, † Mária feleségéért, valamint † László és István fiaikért

† Mátyás férj, édesapa, nagyapáért

Nagyböjt 4. vasárnapja

† Ferenc férjért

† Malvin és Sándor szülők, nagyszülőkért

† Kornélia és László szülőkért, valamint † Zoltán és Bella nagyszülőkért

† szülőkért

• Vasárnap (március 4.), elsővasárnap lévén, szentségimádási órát tartunk templomunkban 15.00 órától. Ezt követően rózsafüzér titokcsere lesz.

• Csütörtökön (március 8.) szülői értekezlet lesz az elsőáldozók szülei részére 16.30 órakor, a bérmálkozók szüleinek pedig 17.00 órakor itt a templomban. Kérem, hogy minden szülő vegyen rajta részt, mert a jelentkezési lapokat is szétosztjuk és meg kell beszélnünk a részleteket!

• Pénteken a szentmise előtt 17.15 órától közös keresztúti ájtatosságot végzünk templomunkban. Minél többen vegyünk részt rajta és elmélkedjünk Krisztus Urunk szenvedéséről.

Hamvazószerdával elkezdtük húsvéti készületünk Szent Negyvennapját. Ne feledjük, hogy kötelező hústól való megtartóztatás van nagyböjt péntekjein a betöltött 14 éves kortól.

• Folytatva nagyböjti lemondásunkat, szeretettel bekapcsolódunk az Magyar Katolikus Karitász országos tartósélelmiszer gyűjtési programjába. Így az előttünk álló héten hétfőtől hozzuk el adományunkat és helyezzük a szokott helyre. A legkisebb adománnyal is a felebaráti szeretet csodája valósul meg közöttünk.

Telefonos adományvonalon is bekapcsolódhatunk a Katolikus Karitász segítő munkájába. Ha hívjuk a 1356-os telefonszámot, hívásonként 500 forinttal segítünk. Gyakoroljuk az irgalmasságot!

Isten áldása kísérje mindannyiunk életét, jövő heti munkáját, nagyböjti előkészületét!