SZENTMISÉK RENDJE február 4 - 11.

2018. február 4. (vasárnap) 16:29

† Ádám felnőtt gyermek halálának 1. évfordulóján

† Lukácsi Katalinért és Fábián fiáért

† Kláráért és élő Eleonóra nagymamáért

SZENTÓRA

† Lajos férj, édesapa, nagyapa, felnőtt gyermek, testvérért

Szt. Ágota szűz és vértanú – E

Miki Szt. Pál és társai vértanúk – E

† Szemes Lajosért, † Magdolna feleségéért és † Ildikó lányáért

Isten segítségéért

Emiliáni Szt. Jeromos, v. Bakhita Szt. Jozefina szűz – e

† Karolina és József szülőkért

† nagyszülőkért

Szt. Skolasztika szűz – E

plébániai közösségünk betegeiért – a betegek kenetének kiszolgáltatása

(a betegek világnapja és könyörgő nap a világ éhezőiért)

† István és Erzsébet szülőkért, † István fiukért, † Emília lányukért és † Károly vejükért

élő és † családtagokért

élő Haselberger Lajos és Kristóf Sarolta szülőkért – JUBILEUMI ÉVÜNK ÜNNEPÉLYES MEGNYITÁSA

† Babos Béláné Erzsébet édesanya, nagymamáért, valamint élő és † családtagokért

• Vasárnap (február 4.), elsővasárnap lévén, szentségimádási órát tartunk templomunkban 15.00 órától. Ezt követően rózsafüzér titokcsere lesz.

• Amint már hirdettem február 10-én (szombaton) a Lourdes-i Boldogságos Szűz Mária (február 11.) emléknapjával kapcsolatosan, mely egyben a Betegek Világnapja, az esti szentmisében kiszolgáltatjuk a Betegek szentségét mindazon beteg, illetve idős testvéreinknek, akik jelentkeznek a szentség felvételre és kérik. Jelentkezni február 8-ig, azaz szerdáig lehet a plébánián vagy a sekrestyében megtalálható jelentkezési lappal.

Február 11-én (vasárnap) a 10.30-kor kezdődő ünnepi püspöki szentmise keretében nyitjuk meg jubileumi évünket, melyet a Szűz Mária Királynő és Szent Gotthárd Plébániatemplom felszentelésének 350. évfordulója alkalmából hirdetünk meg. A szentmisét Dr. Veres András megyéspüspök úr celebrálja. Ez a "szentévünk" egészen Krisztus Király vasárnapjáig tart majd tele közösségi és kulturális programokkal. Kérem a Kedves Testvéreket, hogy minél többen vegyünk majd részt ezen a szentmisén!

Isten áldása kísérje mindannyiunk életét és jövő heti munkáját!