SZENTMISÉK RENDJE január 7 - 14.

2018. január 7. (vasárnap) 7:33

Urunk megkeresztelkedése – Ü

† házastársért

† Ferenc férj,édesapa, nagyapáért

† Lajos és Erzsébet szülőkért, valamint Zsuzsanna és Károly gyermekeikért

Hunyaddobrai Hanna keresztelője

SZENTÓRA

† Cserjési László férj, édesapáért

Karsai Alfonzné temetése

a jó halál kegyelméért

Hornig András temetése (régi)

† Szentgyörgyi Miklósért

† Kollmann Gyula és felesége Máriáért, † György fiukért, valamint † László és Vendel vejükért

Koncsek Ervin Gyula temetése (régi)

Tóth Jánosné Margit temetése (régi)

Nagyné Csernyi Andrea temetése (régi)

† Spiegl Julianna és † Windisch Terézia

†Imre férj, édesapa, nagyapáért, valamint † Erzsébet és Vilmos szülőkért

† Alba édesanya, nagymamáért

† Albert felnőtt gyermekért

† Marianna és Sándor, † Valéria és Ernő szülők, nagyszülőkért, valamint † István barátért

• Vasárnap (január 7.), elsővasárnap lévén, szentségimádási órát tartunk templomunkban 15.00 órától. Ezt követően rózsafüzér titokcsere lesz.

Ebben az esztendőben a hétfői napokon reggel 7.30-kor lesz a szentmise, melyet minden alkalommal a hívekért ajánlok fel. Hétfőnként tehát este nem lesz szentmise. Köszönöm megértésüket!

Szombaton (január 13.) az esti szentmisét Mészáros Miklós peresznyei plébános atya celebrálja, mivel elfogadta meghívásomat és részt vesz a bálunkon is.

• Januártól továbbra is lehet kérni szentmiseszándékokat hivatali időben a plébánián. Szeretettel buzdítok mindenkit a legszentebb áldozat bemutatásának felajánlására élő és elhunyt szeretteinkért!

• Hétfő délig még van lehetőség jelentkezni egyházközségünk jótékonysági báljára, mely január 13-án lesz 19.30 órai kezdettel. Kb. 30 szabad hely van még, melyet szívesen kínálunk. Jó alkalom ez is közösségünk építésére és egyben a jótékonykodásra. A bál bevételét ugyanis a mosonmagyaróvári HOSPICE ház kialakítására és működtetésére fordítjuk. Kérem, hogy a héten csütörtökig mindenki vásárolja meg a belépőjegyeket a plébánián. A jegy ára 4500ft, mely tartalmazza a vacsorát, a zenét és egy kis jótékonykodást is. Amennyiben valaki még felajánlana tombolát, szintén megteheti január 12-ig (péntekig). A bálra szívesen várunk édes- és sóssütemény felajánlást, de kérem, jelezzék előtte a plébánián! Támogató jegy is vásárolható a plébánián tetszés szerinti összeggel, melyet a befizetéskor feltüntetünk a jegyre.

• Akik szeretnék megszenteltetni házukat, lakásukat Vízkereszt ünnepével kapcsolatban, kérem, mihamarabb jelezzék, hogy időpontot tudjunk egyeztetni! A házszentelés évente ismételhető.

Isten áldása kísérje mindannyiunk életét és jövő heti munkáját!