SZENTMISÉK RENDJE 2017. november 5 - 12.

2017. november 4. (szombat) 14:33

† Katalin és György szülők, nagyszülőkért, valamint hősi halált halt Lajos nagybácsiért

† István és Erzsébet szülőkért és † hozzátartozókért

Németh Bendegúz és Németh Zádor keresztelője

SZENTÓRA

† Imre és Ágnes szülőkért

a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért és † Deli Imre atyáért

† rokonokért

Nagy Béla temetése (új)

† Katalin és Vilmos szülőkért

A lateráni bazilika felszentelése – Ü

† Katalin édesanyáért, † István édesapáért és † János nevelőapáért

Nagy Szt. Leó pápa és egyháztanító – E

† István és Erzsébet szülőkért, † Béla vejükért és † Csaba unokájukért

Tours-i Szt. Márton püspök – E

† János férj, édesapa, nagyapáért

† Barnabás felnőtt gyermekért

† Kocsis Károly és Fekete Mária szülőkért, valamint † családtagokért

† Hegyi Tiborért

† Etelka és Vilmos szülőkért, valamint † Mária és Lajos rokonokért

Vasárnap (november 5.) elsővasárnap lévén szentségimádási órát tartunk templomunkban 15.00 órakor. Ezt követően rózsafüzér titokcsere lesz.

• Tisztelettel és szeretettel felhívom azon testvérek figyelmét, akik még nem rendezték az idei egyházközségi hozzájárulásukat (egyházi adó), hogy megtehetik azt a plébánián hivatali időben. Felhívhatjuk ezzel kapcsolatban szomszédjaink, ismerőseink figyelmét is, különösen azokét, akik nemrég költöztek egyházközségünk területére. Azoknak pedig, akik már rendezték Isten fizesse meg százszorosan és ezúton is köszönöm elkötelezettségüket!

• Apor Vilmos vértanú püspökre emlékeznek boldoggá avatásának huszadik évfordulóján, 2017. november 9-én 18.00 órai kezdettel a győri Kármelhegyi Boldogasszony templomban. A jubileum alkalmából Veres András megyéspüspök mutat be szentmisét. Mindenkit szeretettel várnak!

• Szeretettel várják fiataljainkat a XI. Győri Katolikus Ifjúsági Találkozóra 2017. november 11-én Szent Imre Plébániára. A program 8 óra 30 perckor regisztrációval és zenés ráhangolódással kezdődik, majd Vlaj Márk mosonmagyaróvári segédlelkész Figyelem! Látásvizsgálat! című előadását hallgathatják meg az érdeklődők. Az előadást kiscsoportos beszélgetés, majd ebéd követi. A délutáni program Vlaj Márk Fogadj el, és egyre jobb leszek! című elmélkedésével folytatódik 13 óra 30 perckor. Ezt követően kiscsoportos beszélgetéssel, fórummal és zenés dicsőítéssel készülnek a jelenlévők a 18 órakor kezdődő szentmisére.

• Katolikus kalendáriumok, fali- és asztali naptárak, illetve "Szívem első gondolata" c. könyv (elmélkedések minden napra) kaphatók a plébánián.

Imádkozzunk a keresztelendőkért, házasulandókért, betegekért és az elhunytakért!

Isten áldása kísérje mindannyiunk életét, jövő heti munkáját!