SZENTMISÉK RENDJE 2017. július 30 - augusztus 6.

2017. augusztus 3. (csütörtök) 21:07

Laki család † tagjaiért

† Mária és László szülőkért és † Imre gyermekükért

† Emília és Pál szülők, nagyszülőkért

Loyolai Szt. Ignác – E

Ligouri Szt. Alfonz Mária püspök és egyháztanító – E

élő családtagokért

Zsolnai István temetése (régi)

† Anna édesanyáért és † hozzátartozókért

SZENTÓRA

papi és szerzetesi hivatásokért

Vianney Szt. János Mária áldozópap – E

GYÓNTATÁS

† István édesapáért és † Lajos áldozópapért

Szűz Mária római főtemplomának felszentelése (Havas Boldogasszony) – e

† édesanya, nagymama, dédanyáért

Urunk színeváltozása – Ü

† Róbert férj, édesapa, nagyapáért

hálából

Kovács Tamás és Szabó Liza keresztelője

SZENTÓRA

• A héten szerdán érkezik Holpár Balázs diakónus úr plébániánkra, aki jövő nyárig tölti nálunk szolgálatát. Vasárnap (augusztus 6.) mutatkozik majd be a szentmisék keretében. Kísérje már érkezését és egész éves szolgálatát is imánk!

Csütörtökön (augusztus 3.), elsőcsütörtök lévén, 17.00 órakor szentségimádási órát tart diakónus úr kispapjainkkal papi és szerzetesi hivatásokért könyörögve, majd ezt követően a szentmisénket is erre a szándékra ajánljuk fel. Érezzük nagy felelősségünknek a hivatásokért való imádságot és minél többen vegyünk részt a szentórán és a szentmisén!

Pénteken (augusztus 4.) elsőpéntek lesz. Mivel augusztustól csak egyedül leszek, így a szentmise előtt már 17.00-tól gyónási lehetőséget biztosítok a szentmise kezdetéig. Használjuk ki ezt a lehetőséget és kérem, hogy időben érkezzünk!

Vasárnap (augusztus 6.), elsővasárnap lévén, szentségimádási órát tartunk 15.00 órától templomunkban, majd ezt követően rózsafüzér titokcsere lesz.

• Tisztelettel kérjük mindazokat, akik jelentkeztek a fatimai zarándokutunkra, hogy az utazás fennmaradó összegét mihamarabb szíveskedjenek befizetni a plébánián. A fennmaradó összegről hivatali időben szívesen adunk információt, ha valaki elfelejtette volna.

Istenünk áldása kísérje mindannyiunk életét, jövő heti munkáját, avagy nyári pihenését!