SZENTMISÉK RENDJE 2016. január 24 - 31.

2016. január 23. (szombat) 12:00

† Gizella és Lajos szülőkért, valamint † Sándor és Judit testvérekért

Schmidt család és Hallamann család † tagjaiért

† Johann Karallért

† nagyszülőkért és nagybácsikért

Szt. Pál apostol megtérése (pálforduló), Ü.

Szt. Timóteus és Szt. Titusz püspökök, E.

élő családtagokért

Merici Szt. Angéla szűz, e.

Szabó Ágoston temetése (régi)

Spiegl Julianna temetése (régi)

† szülők, nagyszülők, dédszülőkért

Aquinói Szt. Tamás áldozópap és egyháztanító, E.

† Neuberger Imre férj, édesapáért és † szülőkért

Németh István és Kránitz Bódis Erzsébet 50. házassági évfordulója (ígéretek megújítása)

† Kálmán és Berta szülőkért

a január hónapban eltemetettekért: Sejlinger János, Csizmadia Gyuláné Pusztai Mária, Albert István Imre, Krass Ambrusné Hollósi Anna, Szanyi Máténé Mátyás Terézia, Cserjési László, Galántai Ferenc, Szabó Ágoston, Spiegl Julianna

országunkért és annak vezetőjéért

† István és Teréz szülők, nagyszülők, dédszülőkért

† Kornélia és László szülőkért

Zimmerer Lili, Maya és Zoé keresztelője

† Olga és Ferenc szülők, nagyszülőkért

RENDKÍVÜLI GYŰJTÉS! Az üldözött közel-keleti keresztények megsegítésére a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia országos gyűjtést hirdetett minden katolikus templomban. Ezért a 2016. január 23-24-i perselyadományukat erre a célra fordítjuk. Bízom benne, hogy ily módon is gyakoroljuk az irgalmasság cselekedeteit és nagylelkű szeretetünkről teszünk tanúságot.

Vasárnap (január 24.) 15.00 órakor a megalakulásának 5. évfordulóját ünneplő Rozália-kör összejövetele lesz a közösségi házban (Lotz K. u. 2). Mindenkit szeretettel várnak!

• Amint a hirdetőtáblán már olvasható, egyházközségünk szentföldi zarándoklatot hirdet 2016. április 4-10. között. Természetesen utazási iroda szervezi ezt az utat, amely helyi, magyarul beszélő idegenvezetőt biztosít. A zarándoklat lelki vezetője jómagam leszek. Az oda és visszaút repülővel történik, de ott ötven személyes busszal közlekedünk, így még 20 helyre várunk jelentkezőt. A program a hirdetőtáblán olvasható, de érdeklődni lehet a plébánián. Az előleget, mely 150.000Ft, február 10-ig kell befizetni a plébánián. Izrael nem tartozik az utazásra nem javasolt térségek közé!

Isten irgalmas szeretete kísérjen bennünket az előttünk álló héten!