SZENTMISÉK RENDJE 2015. szeptember 6 - 13.

2015. szeptember 5. (szombat) 15:15

Évközi 23.

vasárnap

† József édesapáért

pro populo – VENI SANCTE

† Teréz édesanya, nagymamáért és † nagyszülőkért

Antal Méta Margit, Tasnádi Zétény keresztelője

Mike Csanád keresztelője

SZENTÓRA

† Róbert édesapa, nagyapáért és Varga család † tagjaiért

Szt. Márk, István és Menyhért áldozópapok, kassai vértanúk, Ü

†rokonokért, barátokért, munkatársakért

Szűz Mária születése (Kisboldogaszzony), Ü

a rózsafüzért társulat élő és † tagjaiért

Claver Szt. Pétre áldozópap, e.

† szülőkért

† Zoltán férj, édesapa, nagyapáért

† szülőkért

Szűz Mária neve, E

Juhász Tibor – Mayer Veronika házasságkötése és Juhász Luca keresztelője

† férj, édesapáért

Évközi 24.

vasárnap

† Róbert férj, édesapa, nagyapáért halálának 1. évfordulóján

† Hanaszek Erzsébet és Megyimori Mátyás nagyszülőkért

† Annáért és családjáért

Vasárnap (szeptember 6.) délután 15.00 órakor szentórát tartunk templomunkban. Mindenkit szeretettel várunk! Ezt követően 16.00 órakor rózsafüzér titokcsere lesz.

• Hétfőn 16.30-kor kezdődik a nyolcadikosok hittanórája a közösségi házban (szokásos helyen), a második óra pedig szerdán 16.30-kor lesz. Nyolcadikban heti kért hittanóra van. Kérem, hogy a bérmáláshoz való felkészülés érdekében mindenki oldja meg, hogy gyermeke részt vehessen mindkét hittanórán! Köszönöm.

• Szeptember 14-én, Szent Kereszt felmagasztalása ünnepén az olasz kápolnában szentségimádási napot tartunk és este 18.00 órakor csak ott lesz szentmise. Részletes program a hirdetőtáblán található.

• A Háromtölgy Kápolna búcsúját pedig szeptember 20-án tartjuk majd. Ennek részletei a hirdetőtáblán olvashatók.

• Az előttünk álló héten lehet még jelentkezni a katekumenátusra, vagyis a szentségek felvételére felkészítő tanfolyamra, azon egyetemistáknak, illetve felnőtteknek, akiket nem kereszteltek meg gyermekkorukban vagy nem voltak elsőáldozók, illetve bérmálkozók. Jelentkezés után mindenkit értesítünk a pontos kezdésről. Buzdítok minden érintettet, hogy éljen a lehetőséggel! Leginkább a házasságkötéshez és különösen keresztszülőség vállalásához van szükség a szentségek pótlására.

• 2015. szeptember 12-én, szombaton, lesz a hegykői Szent Mihály templomban a XI. Nyugat-Győr Egyházmegyei Gitáros Csoportok és gitárosok találkozója. Részletes program faliújságon található.

Imádkozzunk a keresztelendőkért, a házasulandókért, a betegekért és az elhunytakért!

Isten áldása kísérje mindannyiunk életét és jövő heti munkáját!