SZENTMISÉK RENDJE 2015. július 19 - 26.

2015. július 18. (szombat) 15:16

Évközi 16.

vasárnap

† Julianna és Antal szülők, nagyszülőkért

Pomsár Noel László keresztelője

Kozma Laura keresztelője

† Megyimori Piroska édesanyáért és testvérért

Szt. Apollinaris püspök és vértanú, e.

† István édesapáért

Brindisi Szt. Lőrinc áldozópap és egyháztanító, e.

Horváth Gáborné temetése (régi)

† Imre édesapáért

Szt. Mária Magdolna, E.

† Kolos János férj, édesapa, nagyapa, dédapáért

Szt. Brigitta szerzetesnő, Európa társvédőszentje, Ü.

† Anna édesanyáért és † családtagokért

Árpád-házi Szt. Kinga szűz, E.

tisztítóhelyen szenvedő lelkekért

Szt. Jakab apostol, ü.

a július hónapban eltemetett testvéreinkért: Berki Ferenc, Limp Alajosné Borsody Mária, Hajba György, Invics Andorné Igaz Erzsébet, Pipás Pál, Thuróczy Lajos, Fehér József, Schwartz Mihály, Horváth Gáborné Nagy Margit

Évközi 17.

vasárnap

† László és Anna szülőkért, † Alajos testvérért, valamint élő és † rokonokért, hozzátartozókért

† Anna édesanya, nagymamáért

• Mivel idén Szent Joachim és Szent Anna emléknapja (július 26) vasárnapra esik, ezért a lucsonyi Szent Anna kápolnában nem lesz szentmise.

• A Győri Egyházmegye Győrben és Sopronban Katolikus Egyetemi Szakkollégiumot működtet, ahová jelentkezni lehet. Bővebb információ:

Szent Pál Katolikus Szakkollégium Sopron: paulinum.nyme.hu

Szent László Katolikus Szakkollégium Győr: www.sztlkk.hu

• Az egyházközségi hozzájárulással (egyházi adó) kapcsolatban szeretném jelezni, hogy ettől az évtől nincs adószendőnk, így csak a plébánián, illetve az egyházközség bankszámlájára lehet befizetni az egyházközségi hozzájárulást átutalással vagy postai befizetéssel. Csekk a plébánián, illetve a sekrestyében igényelhető. Hálásan köszönöm mindazoknak, akik már ezt megtették! (Az egyházközség határa: Erkel F. utca, Mátyás király utca, Hanság utca.)

Istenünk áldása kísérje lépteinket a mindennapokban, akár munkánkat végezzük, akár szabadságunkat töltjük!