Jubiláns házaspárok hálaadása – Tudnivalók a programról

2020. augusztus 31. (hétfő) 16:49

forrás: gyor.egyhazmegye.huTájékoztatjuk a 2020. szeptember 5-i hálaadásra regisztrált házaspárokat, hogy a püspöki szentmise helyszíne nem a Nagyboldogasszony-székesegyház, hanem a Püspökvár udvara lesz. A beléptetés a Püspökvár tornya alatti kapun történik.

A járványügyi helyzetre való tekintettel az idei évben a szentmisét követő agapé elmarad. Ülőhelyet csak a regisztrált házaspárok számára tudunk biztosítani. A névre szóló ültetés miatt kérjük, hogy legkésőbb 9.40-ig érkezzenek meg a helyszínre. Az időseket szállító gépkocsik felhajthatnak a Káptalandombra, de parkolási lehetőséget nem tudunk biztosítani. Javasoljuk a Dunakapu téri mélygarázs (GPS: 47.690131, 17.634798) használatát.

Türelmüket és megértésüket köszönjük! Szeretettel várjuk a jubiláns házaspárokat!

Győri Egyházmegye