Plébániai Tanácsadó Testület

2015. március 7. (szombat) 16:03

2015. március 15-én és minden szentmisében, illetve 14-én este lesz lehetőség minden magyaróvárinak a Plébániai Tanácsadó Testületbe beszavazni azt a 12 főt, akiket a legalkalmasabbnak talál a 20 választható jelölt közül.

A választáson 18 éves kortól lehet részt venni. Szombaton este a szentmise után lesz lehetőség leadni a voksokat, vasárnap a 8 órai szentmise előtt, a 9 órai szentmise után, a 10.30-as szentmise után és a 18 órakor kezdődő szentmise előtt, illetve után.

A PTT-be választható személyek:

Csapó István

Csiba Ferenc

Horváth Farkas Istvánné

Iváncsics János dr.

Kaczor Ferenc

Kiss István

Kránitz Péter

Makk Zoltán dr.

Molnár Zsuzsanna

Nagy Emilné

Petővári Andrea

Suri Sándor

Szalai Géza

Szerencsi Gábor

Tenk Gábor dr.

Tóth Lajos dr.

Tukovits Antal

Vida István

Volpe Carlo

Zobay Andrásné

Ők kapták a legtöbb jelölést és megkeresésemre vállalták a "megmérettetést" és a szolgálatot. Természetesen sokan voltak olyanok is, akik egy-két jelölést kaptak, de nem kerülhettek fel a listára, mert az első 20 után nagyon megoszlanak a jelölések.

A választás menetét a szntmiséken ismertetjük.

Vegyük komolyan a választást és kérem, hogy mindenki csak egyszer szavazzon!