Szentmise közös szándékra február 23-án este

2020. február 16. (vasárnap) 21:10

Szentmise közös szánrékraVasárnap (február 23.) este 18.00 órakor ismét közös szándékra mutatunk be szentmisét. Aki valamilyen okból már nem tudott ebben az időszakban szentmisét felajánlani élő vagy elhunyt szeretteiért, esetleg egyéb szükséglet miatt szeretne szentmisét felajánlani (pl. egészségért, műtét sikeréért, felgyógyulásért, éhezőkért, szegény sorsú embertársainkért, jó szándékra stb.), megteheti, ha a hátsó intenciós pulpitusnál a borítékra ráírja a kért szándékot és adományát beleteszi a borítékba, majd a borítékot bedobja a pulpituson található nyílásba. Ezen a szentmisén az összes szándékot bemondjuk és ezekért végezzük szentmisénket.

Egy szándékot szeretnék már most kiemelni, mert ebben a szentmisében emlékezünk meg Nobilis Tiborról halálának 60. évfordulóján, aki 31 éven át (1929-1960) a magyaróvári római katolikus egyházközség, azaz templomunk karnagya volt.