Tanszereket gyűjt karitászcsoportunk

2019. augusztus 19. (hétfő) 15:15

iskolakezdes-karitaszEgyházközségünk karitászcsoportja idén is meghirdeti iskolakezdési akcióját. Jövő szombaton és vasárnap (augusztus 24. és 25.) az esti szentmise végéig fogadjuk a templom bejáratával szemben lévő oltárnál az felajánlásokat.

Olyan jó állapotban lévő iskolatáskát, tornazsákot várunk, amelyre gyermeküknek már nincs szüksége, de másnak még alkalmas lehet a tanévre. Az adományok kiválasztásánál gondoljanak arra, hogy saját gyermekükön, unokájukon szívesen látnák-e. Akinek már nagyobbacska a gyermeke, vagy éppen még nem jár iskolába, hozhat új színes ceruzát, grafitceruzát, tollat, radírt, filctollkészletet stb. is.

Azok a szülők pedig, akik úgy érzik, hogy gyermeküknek, gyermekeiknek szükségük lenne iskolatáskára, tornazsákra, színes- és grafitceruzára, jöjjenek el augusztus 26-án, hétfőn 16 és 19 óra között a Templom utcai közösségi házba, ahol Egyházközségünk Karitászcsoportjának munkatársai várják őket.