Magyaróvári keresztút

2019. április 4. (csütörtök) 8:30

Magyaróvári keresztútEgyházközségünk az idei nagyböjtben is megszervezi a Magyaróvári keresztutat április 6-án, szombaton. Több célja is van ennek a zarándoklatnak: elsősorban az imádságok révén átelmélkedjük Krisztus szenvedéseit, egyúttal erőt meríthetünk saját életünkhöz is. Az út során megismerkedünk a városrész szakrális emlékeivel. Olyan szobrokat, épületeket is felkeresünk, amelyek mellett a hétköznapok rohanásában elsuhanunk. A Magyaróvári keresztút egyben egy hitvallás is a városban: tanúságot teszünk jelenlétünkkel, imádságunkkal hitünkről, Egyházunkról, Istenről. Gyülekező 14 órakor a templomban. Az útvonal:

kép: hg