Szentségimádás világszerte - és Magyaróvárott is

2018. november 6. (kedd) 8:00

01Egyházközségünk is csatlakozik a 2020-as Eucharisztikus Világkongreszus előkészületének részeként megrendezendő világméretű szentségimádáshoz. November 24-én, azaz Krisztus Király ünnepének vigíliáján 17 órakor világszerte szentségimádást tartanak, hogy együtt dicsőítsük az Oltáriszentségben jelen lévő Jézust. Kérjük azokat, akik jelen lesznek, regisztráljanak a központi honlapon.

2017-ben világszerte 30.000-en gyűltek össze az Eucharisztikus Világkongresszus szervezőirodájának felhívására. Idén azt szeretnék, hogy ennél is többen szánjanak egy órácskát Jézus Krisztus előtt.

Ha Jézus a Te Királyod is, akkor tarts velünk! – hangzik a felhívás. Plébániatemplomunkban is várjuk a közös imádságra a híveket. A részvétel mellett az is tanúságtétel, ha felkeressük a központi honlapot ide kattintva, jelöljük magunkat résztvevőnek.

"Bízunk benne, hogy veled együtt idén még többen fogjuk együtt imádni a világmindenség Királyát, Jézust."