Magyaróváron is Szent Erzsébet-kenyér

2017. november 21. (kedd) 21:50

Köszönjük a magyaróvári hívek nagylelkűségét!

Plébániánk karitászcsoportja idén ősszel alakult meg. Azóta már segítettünk egy rászoruló fiatalember hazaköltözésében, osztottunk étkezési burgonyát, és részt vettünk a Családok Átmeneti Otthona által szervezet használt bútor kihelyezésben. Ezen a héten tartottunk egy  bemutatkozó sajtótájékoztatót, ahol a helyi szociális szféra képviselőivel is megismertettük terveinket.

A Jóisten fizesse vissza sokszorosan nagylelkű adományaikat!