XIV. Győri Szeretet Napok

2016. április 29. (péntek) 14:14

Május 6-8. között immár tizennegyedik alkalommal rendezi meg egyházmegyénk a Szeretet Napokat Győrben, melynek teljes bevételével Böjte Csaba ferences szerzetes erdélyi gyermekmentő szolgálatát támogatja.

Idén a rendezvény háromnapossá bővül, mely péntek 19 órától jótékonysági bállal veszi kezdetét a győri Kristály Étteremben. Másnap, szombaton 19 órától a Semmelweis Egyetem Medikus Zenekara és az Unichor Bern kórus ad jótékonysági hangversenyt a káptalandombi Nagyboldogasszony-székesegyházban. Vasárnap pedig 10 órától püspöki szentmise, majd egész napos vidám forgatag várja az érdeklődőket a püspökvár kertjében. A számos szórakozási és adakozási lehetőséget nyújtó fesztivál zárókoncertjét 16.30-tól a Csík zenekar adja. Bővebb progra, ITT olvasható.

Győri Egyházmegye