Ökumenikus imahét

2023. január 14. (szombat) 12:58

Január 16 – 20 között tartjuk az ökumenikus imahetet a Krisztushívők egységéért. Ebben az esztendőben az imahét mottója: "Tanuljatok meg jót cselekedni, törekedjetek az igazságra!" (Ézs/Iz 1,17).

Az imaalkalmakon minden nap 18.00 órakor vehetünk részt az alább megtalálható plakáton feltüntetett rend szerint. A szokásoknak megfelelően a mi templomunkban kedden 18.00 órakor lesz ökumenikus istentisztelet, melynek keretében idén Kiss Miklós ny. evangélikus esperes hirdet igét, csütörtökön pedig Palatinus Kristóf diakónus lesz az igehirdető az evangélikus templomban. Lehetőség szerint minél többen gyakoroljuk a testvéri szeretetet másfelekezetű keresztény embertársaink felé! A plakát ITT megtalálható.