Rádióközvetítés november 1-jén 10.00-kor,halottak esti virrasztás 18.00-kor

2021. október 30. (szombat) 8:00

Halottak esti virrasztásNovember 1-jén (hétfő), azaz Mindenszentek főünnepén délelőtt 10.00 órakor lesz az ünnepi szentmise, melyet ezúttal a templomunkból közvetít a Magyar Katolikus Rádió és a Kossuth Rádió. Örülnék, ha sokan részt vennénk ezen a szentmisén és az énekkarral együtt a nép hangja is betöltené az egész Kárpát-medence magyarlakta területét, de világ minden pontját, ahol majd hallgatják. Este 18.00 órakor is lesz szentmise, melynek keretében – a hagyományokhoz hűen – megemlékezünk az előző halottak napjától egészen a mostaniig minden plébániánk által eltemetett testvérünkről (kb. 135 fő). Idén egy levélben meghívtam a hozzátartozókat is, bízom benne, hogy elfogadják meghívásomat és együtt imádkozunk értük.