Szentségimádási nap május 5-én, Szent Gotthárd ünnepén

2021. április 29. (csütörtök) 8:00

OltáriszentségMájus 5-én (szerdán), Szent Gotthárd püspök, templomunk és plébániai közösségünk védőszentjének emléknapján, szentségimádási napot tartunk templomunkban reggel 8.00 órától egészen az esti szentmiséig. Különösképpen is felajánljuk a járvány megszűnéséért, a járvány következtében elhunyt embertársainkért, a betegekért, a szövődményekkel küszködőkért és a gyászolókért. Felajánljuk azért is, hogy közösségünk megújuljon, hogy rendeződjön az életünk és mihamarabb újra együtt dicsőíthessük templomunkban teremtő, megváltó és megszentelő Istenünket. A nap folyamán csak reggel lesz szentóra, majd este a litániával egybekötött szentségi áldással és szentségeltétellel, illetve szentmisével zárjuk napunkat. Azt gondolom, hogy mindenki érintett és mindenkinek van miért hálát adni, van mit kérni, van miért leborulni az Oltáriszentségben köztünk lévő Krisztus előtt.