Ma délelőtt a győri székesegyházban magára öltötte a reverendát egyházközségünk kispapja, Kovács Gábor. A szent öltözék felvétele egy újabb elköteleződés a papság útján. Imadkozzunk papi és szerzetesi hivatásokért, mert az aratni való sok, de a munkás kevés!
Napi evangélium
Amit akartok, hogy megtegyenek nektek az emberek, ti is tegyétek meg nekik! Mt 7,6.12-14olvasás...