Szentmise közös szándékra

2019. december 29. (vasárnap)

helyszín: plébániatemplom

kezdés: 18.00

Minden második hónap utolsó vasárnapján (február 24., április 28., augusztus 25., október 27., december 29. – kivéve június 30.) az esti szentmisét közös szándékra ajánljuk fel. Ez azt jelenti, hogy aki valamilyen okból már nem tudott ebben az időszakban szentmisét felajánlani élő vagy elhunyt szeretteiért, vagy egyéb szükséglet miatt szeretne szentmisét felajánlani (pl. egészségért, műtét sikeréért, felgyógyulásért, éhezőkért, szegény sorsú embertársainkért, jó szándékra stb.), megteheti, ha a sekrestyében vagy a plébánián megtalálható borítékra ráírja a kért szándékot és a csendes mise díját (1500Ft) beleteszi a borítékba. Ezen a szentmisén az összes szándékot bemondjuk és ezekért végezzük szentmisénket.