SZENTSÉGIMÁDÁSI NAP

2018. augusztus 22. (szerda)

helyszín: Szűz Mária Királynő és Szent Gotthárd Plébániatemplom

kezdés: 8.00

07Szűz Mária Királynő elmlékezetét ünnepi rangban üljük meg ezen a napon, hisz templomunk patrónáját tisztelhetjük személyében. Ez a nap egyben a  szentségimádási napunk is, melyet ebben az esztendőben szeretnénk elmélyíteni. Ebben lesz segítségünkre Melo Lajos OP (domonkos) atya, aki a római Santa Maria Maggiore–bazilika gyóntatója.

Reggel 8 órakor szentmisével kezdünk, majd ezt követően szentóra lesz Lajos atya vezetésével. A nap folyamán több lelki programot is biztosítunk, majd este 5 órakor ismét egy szentórát tartunk, melynek végén szentségi áldásban részesülnek a jelenlévők, ezt követően pedig szentmisével zárjuk a napot 18.00 órakor. A nap részletes programja olvasható lesz a templom faliújságján.

Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!