BÉRMÁLÁS

2018. június 10. (vasárnap)

helyszín: Szűz Mária Királynő és Szent Gotthárd Plébániatemplom

kezdés: 15.00

Ezen a napon mindazon nyolcadikosok, akik sikeres vizsgát tesznek a bérmálás szentségében részesülnek, melyet Dr. Pápai Lajos emeritus győri megyéspüpsök szolgáltat ki templomunkban. Imádkozzunk a bérmálkozókért!

Szentlélek Úristen, mint az Örök Atya ajándékát küldött el Téged Krisztus Urunk, hogy megszentelj és megerősíts bennünket a keresztény életben. A Te kegyelmed óvja és vezeti az egész Anyaszentegyházat, így plébániai közösségünket is.

Áraszd el új és különleges ajándékaiddal bérmálásra készülő fiataljainkat, hogy teljesen befogadják Krisztust életükbe, felülkerekedjenek minden kísértésen és a jó mellett döntsenek, nyíltan megvédjék és hirdessék a hitet, így segítve Isten Országának építését.

Kérünk, Szűzanyánk, eszközöld ki számukra a kegyelmeket, hogy a Te példád szerint mi is engedelmes tanulói legyünk a Szentlélek iskolájának és minden körülmények közepette valljuk meg hitünket szavainkkal és életünkkel. Ámen