Napi evangélium
Mi lesz ebből a gyermekből? Hiszen nyilván az Úr van vele. Lk 1,57-66. 80olvasás...
2025. augusztus 20. (szerda)
helyszín: Szűz Mária Királynő és Szent Gotthárd-plébániatemplom
kezdés: 18:00
Szent István királyunk főünnepén a szentmise keretében hálát adunk az új kenyérért, megáldjuk azt és a szentmise után szétosztjuk a Kedves Testvéreknek. Az egy kenyérből való részesedés kifejezi összetartozásunkat! Szeretettel hívunk és várunk mindenkit a szentmisére!