Szeretettel köszöntjük honlapunkon!

Dicsértessék a Jézus Krisztus!

Az MKPK legfrissebb járványügyi intézkedései - NOVEMBER 9.

november 9. (hétfő) 18:00

logo-conferentia-nagyAz alábbiakban a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (MKPK) november 9-én kiadott járványügyi rendelkezéseit adjuk közre, teljes terjedelmében. Veres András győri megyéspüspök döntése értelmében a Győri Egyházmegyében is az MKPK által megfogalmazott rendelkezések lépnek életbe.

Szentgyónás időseknek otthonaikban

ma 8:00

Már előre jelzem, hogy a betegek karácsonyi gyóntatását együtt végzem az elsőpéntekes betegekével december 4-én (péntek). Kérem, hogy jelezzék névvel és pontos címmel (esetleg telefonszámmal) a sekrestyében vagy a plébánián, ha tudnak olyan testvérünkről, aki szívesen elvégezné szentgyónását és szentáldozását Karácsony ünnepével kapcsolatosan. Itt most különösen is gondolok azon idős testvéreinkre is, akik a járvány miatt nem járnak templomba, de tiszta lélekkel és a szentáldozással megerősödve szeretnének felkészülni az ünnepekre.

Olvassuk el együtt egy év alatt A Katolikus Egyház Katekizmusát (KEK)!

ma 7:00

www.iec2020.hu Lelki tréning napi 7 percben

Felnőtt katekézis
2020. november 25. (szerda) 18.45